Başhekim
20 Nisan 2022


 

Dt. KERİM BAŞ
BAŞHEKİM
 


Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, tedavilerinizin her aşamasını güven ve huzur dolu bir ortam içerisinde gerçekleştirip, memnuniyetinizi artırmak ve kusursuz hasta-hekim iletişimi gerçekleştirmek adına 20.05.2008 tarihinden itibaren günümüze hizmet sunmaktayız. Ağız ve diş sağlığı konusunda beklentilerinizin ötesine geçebilmek için, sürekli eğitim, değişim ve gelişim içerisindeyiz. 

Çağın teknolojisini takip ederek, yüksek kalite ağız-diş sağlığı hizmetini hastalarımıza eşit olarak ulaştırmak ve hizmetlerimize kolay erişim sağlamak kalite politikamızın temelidir. Deneyimli, nitelikli ve ekip ruhu ile çalışan kadromuzla verdiğimiz hizmetin getirdiği sorumluluğun bilincinde hareket ederek ‘önce insan ‘ temel anlayışı ile güler yüzlü ve hasta haklarını gözeten kalite politikasıyla faaliyet gösteriyoruz.

Emekleriyle hizmetlerimize değer katan tüm personelime, bizi tercih eden ve bu konuda gönüllü tanıtımımızı yapan hastalarımıza şahsım adına: sizlere sunduğumuz hizmetlerimize daha iyi fiziki şartlarda ulaşabilmeniz için, yapılan ve yapılacak olan çalışmalarda emeği geçen tüm birimlere de Yalova halkı ve personelim adına teşekkürü borç bilir ve paylaşırım. Yüzünüzde sağlıklı gülüşlerin eksik olmaması dileklerimle …